HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BMR Türkiye; global pazarda saygınlık uyandıran başta NEC olmak üzere ,  DataSunrise, Data Virtuality, Open Legacy, Nakivo, FalconStor gibi bir çok üreticinin sağladığı çözümleri, katma değerli bir distributor olarak, iş ortaklarıyla birlikte, hem Türkiye hem de Türki Cumhuriyetler’inde sunan, satışını ve satış sonrası destek hizmetlerini, deneyimli kadroları ile sağlayan bir organizasyona sahiptir.

BMR Türkiye; iş ortaklarına, geniş, günümüzün müşteri beklenti ve ihtiyaçları ile birebir örtüşen, rekabetçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sunulan tüm teknolojiler, birbirleriyle entegre olarak çalışabilmekte ve müşterilerin sadece günlük değil, geleceğe yönelik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

BMR Türkiye' nin sunduğu tüm teknolojiler, yerel iş ortaklarıyla birlikte ortak PoC ve demo lar yapılarak gözlemlenir, değerlendirilir ve farklı çözüm yaklaşımları ortaya konulur. İş ortaklarımızın sahip olduğu tüm bilgi birikimini, sunduğumuz teknolojilerle tamamlamak, en önemli katma değerlerimizden biridir.

BMR Türkiye'nin sunduğu en önemli yaklaşım ise GÜVENE dayalı uzun süreli iş birliktelikleridir.