DATA MASKING / LDM DATA ANALYZER

 

Libelle Data Making


Libelle DataMasking, hassas verileri, verilerin artık somut bir kişisel referansa sahip olmayacak, ancak test ve geliştirme için hala kullanılabilir olacak şekilde anonimleştirir. Test sistemleri hala “gerçek” ve tutarlı verilere sahiptir.

Bu yöntem, genel veri koruma, GDPR ve test sistemlerinizdeki dahili gereksinimlerin resmi gereksinimlerini karşılar. Geliştiriciler ve dış danışmanlar, geliştirme / test sistemlerine tam olarak erişmeye devam edebilirler. Eğitim katılımcıları gerçekçi verilerle eğitilebilir. Analiz “gerçek” verilerle yapılabilir.

 

Libelle Data Analyzer

Bildiğimiz veri koruma yönetmelikleri (GDPR) ve dahili yönergelerin gereksinimlerine hazırlayın. Bir veri modeli değişikliğinden sonra sistemlerinizdeki potansiyel olarak hassas ve mantıklı verileri bir veya düzenli olarak tanımlayın. Analiz için, SAP ortamları için SAP Veri Sözlüğü (DDIC) veya diğer uygulama ortamları için diğer belgelenmiş veri modelleri gibi iyi tanımlanmış veri modeli açıklamalarının yanı sıra geçici veri modeli analizi için istatistiksel yöntemler kullanın. Sonuçları bir raporda dokümante edin !!!