AVAILIBILITY & DR PREVENTION

AVAILIBILITY & DR PREVENTION

 

Libelle Business Shodow / DB Shadow / Long Distance

Bildiğimiz üzere kritik kurtarma süresi, kurtarma noktası ve kurtarma tutarlılığı hedefleri olan yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarma konseptleri için gereksinimler, veritabanı ve uygulama ortamları için akıllı ve tutarlı ayna konseptleriyle karşılanır. Bu nedenle, BT ortamının genel ve tutarlı bir şekilde yansıtılmasını sağlayan kavramlar talep edilmektedir

Verileri replike etmek  için birçok çözüm vardır. Ancak yalnızca birkaçı, hem SAP hem de SAP dışı ortamlarda ve heterojen uygulama ortamlarında tek bir kaynak olarak çalışır. Tüm bunları yalnızca biri birleştirir ve uygulamaları, veritabanlarını ve dosya sistemlerini mantıksal düzeyde tutarlı bir şekilde yansıtır.

Libelle DB Shadow ile tek tek veritabanlarını veya tüm veritabanı manzaralarını mantıksal düzeyde koruyun. Ortamınızdaki tutarsızlıklardan kaçının. Veri kaybınızı ve kesinti risklerinizi azaltın. Kullanılabilirlik ve olağnüstü durum kurtarma senaryolarınız için tek bir birleştirilmiş çözümden yararlanın. Cezalardan kaçının !!!