Libelle MDM

İyi korunan ana veriler, iş kararları, dijital süreçler ve otomasyonun temelini oluşturur. Bu nedenle sağlam ana veri yönetimi giderek daha önemlidir. Ancak uzun vadede ana verilerinizin kalitesini nasıl artırabilir ve böylece dijital dönüşümü hedeflenen şekilde nasıl yönlendirebilirsiniz? Libelle'in Master Data Services Suite (MDSS) size hedeflenmiş yazılım araçları seti sunar.
 
Ana verileri korumak için gereken manuel eforu azaltarak tüm SAP ana verilerinize dikkat edin. Yeni ana verilerin oluşturulmasını basitleştirin ve veri taşıma projelerini daha stressiz hale getirin. İşletmenin tüm kolları için Tek Bir Doğruluk Noktası sürdürün. AB-GDPR, CCPA ve diğer gizlilik mevzuatındaki yönergeleri izleyin. Ana verilerinizin kalitesini az bir çaba ile yüksek seviyede tutun.
 
Libelle Ana Veri Hizmetleri Paketi, ( Libelle MDM Suite ) bir yazılım araçları ekibinden oluşur. Her biri SAP Master Veri Yönetiminiz için bağımsız olarak etkilidir ve grup olarak tüm ana veri işlemlerinizi basitleştirir ve merkezileştirir.