MONITORING FOR SAP SYSTEMS

 

Libelle Monitoring SAP

Libelle SABMON, hata durumlarının proaktif olarak tanınmasını ve belgelenmesini sağlar ve istek üzerine somut önlemler başlatabilir. SABMON, çok sayıda önceden tanımlanmış ve özelleştirilebilir kontrole dayalı otomatik izleme sağlar. Bu, çeşitli raporlama ve detaylandırma düzeylerinde, erken bildirimlerde ve kapsamlı yanıt seçeneklerinde bilinen ve önceden bilinmeyen hata türleri hakkında bilgi verir.
Büyük SAP ortamlarında SAP  sisteminizi, hatanızı, performansınızı ve iş süreci verilerinizi takip edin. Bu eklentiyi tüm SABMON örnekleriniz için kucaklayan bir çözüm olarak kullanın. SABMONManagerdüzenli izleme için giriş noktası olarak kullanarak SABMON çabalarınızı tekrar azaltın ve birkaç fare tıklamasıyla bağlı herhangi bir sisteme atlayın.
 
 
 
 
 

EDI  işlemlerinin işlenmesi sırasında hatalar meydana gelebilir. IDoc iş akışı otomatik değilse, hatalar tanınmadan ve düzeltilmeden önce çok değerli zaman geçer. Bu, iş sürecinde gecikmelere ve kesintilere neden olur. Libelle EDIMON bu iş akışını basit bir şekilde otomatik hale getirir. Bu, iş süreçlerinin veri aktarımlarının hatasız çalışıp çalışmadığını her zaman bildiğiniz anlamına gelir. Zaman alan rutin görevler hızlandırılır ve büyük ölçüde basitleştirilir ve  SAP sisteminiz rahatlar.