Yüksek Performans, Düşük Maliyetler için Maxta yı Dinleyin...

Günümüz de hızla gelişen teknolojiler bilişim sektöründe de ciddi anlamda farklılıklar yaratmakta ve her gün iş hayatımızı biraz daha kolaylaştırmaktadır. Bu teknolojilerden en fark yaratanı hiperbütünleşik altyapı sistemleridir. Kuruluş içerisinde yer alan veri merkezinin tamamını rack sunucu yapısı üzerine inşa ederek sunucu, veri depolama, network, yedekleme ve sanallaştırma yazılımlarını bir bütün olarak yönetmenizi sağlar.

8 aydır distribütörlüğünü yaptığımız Maxta dünyada ilk defa fiziksel sunucuların üzerindeki disk ve disk ünitelerini kullanarak ortak depolama alanı oluşturan ve sanal sunucuların bu ortamı kullanmalarını sağlayan patentli tek hiperbütünleşik altyapı yazılımıdır.

Ocak  ayında BMR İstanbul ofisinde gerçekleşen  Maxta workshop’u ciddi  ilgi gördü.

2  oturumda gerçekleştirdiğimiz workshop ta Türkiye’nin sektöründe lider firmalarının  bilgi işlem müdürlerini ağırladık.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış direktörü Adrian Burch ve Profesyonel Servis Direktörü Chris Dearden’in katılımları ile gerçekleşen workshop’umuz da özellikle Maxta’ nın sunucu bağımsız lisanslama modeli, donanım güncelleme de lisans maliyetlerinin olmaması, tek bir arayüzden tüm donanım ve sanal makinaların kontrolü, disk görüntülerinin performans düşüşü ve depolama yükü olmadan anlık oluşturulması, aynı kümedeki farklı uygulamaları birleştirip %25 performans arttırması özellikleri büyük ilgi gördü.

Workshop’umuza katılan ve katılamayıp e-bültenlerimizi takip eden bir çok müşterimizden gelen talepler neticesinde  şubat ayı içerisinde tekrar  Maxta özelinde BMR Teknoloji Danışmanlarının ve Maxta üst seviye yöneticilerinin katılacağı bir workshop düzenlemeye karar verdik. BMR Istanbul ofisinde gerçekleşecek workshopta ürün özelliklerinin anlatılıp, demo gerçekleştirilecektir.

Standart IT yapısının iş yüklerine ve maliyetlerine, katlanmak yerine mevcut sunucu yatırımlarınızı kullanarak, esnek, yüksek performans, verimli ve uygun maliyetleri tercih ediyor iseniz Maxta’yı dinlemeye davet ediyoruz.

İletişim için bmr@bmrturkey.com

MAXTA MAXTA 2 mAXTA-3