SAP ÇÖZÜMLERİ

SAP ÇÖZÜMLERİ

Kuruluşu 1899 yıllarına kadar dayanan NEC günümüzün ICT pazarında teknoloji üreten dünya devlerinden biridir. NEC şemsiyesi altında onlarca firma farklı konularla ilgili binlerce patente sahip, sürekli innovasyon yaparak yollarına devam etmektedirler.

NEC

NEC SAP HANA Appliance Çözümü

Scale-up mimaride, minimum 128GB ve maksimum 4TB RAM kapasitede SAP HANA ihtiyaçlarına cevap veren, SAP tarafından onaylanmış ürün ailesine sahiptir.

SAP HANA ortamında NEC’nin başlıca ayrıcalıkları; sunucu, storage ve backup/archive ürünlerinin TDI platformuna dahil edilebilmesi ve SAP tarafından onaylanmış tek cluster yazılımına (NEC Express Cluster) sahip olmasıdır.

NEC

NEC ExpressCluster X

Yazılımının kullanıldığı SAP HANA ortamlarında kullanıcı müdahalesi gerektirmeden iş sürekliliğinin sağlanabilmektedir. Yüksek erişilebilirlik yalnızca birincil lokasyonda değil, aynı zamanda uzak nokta ve birincil lokasyon arasında da gerçekleştirilebilmektedir.

 • GÜVENİLİR
  GÜVENİLİR

  14 yıllık deneyimi ve sofistike özellikleri ile Mission Critical Applikasyonlar için 99.99% erişilebilirlik sağlar.

 • ESNEK
  ESNEK

  Tüm sistem ortamlarına çözüm üretebilmek adına bir çok platform, applikasyon, konfigürasyonu destekler.

 • ÖNCÜ
  ÖNCÜ

  Yeni müşteri gereksinimlerini karşılamak adına up-to-date teknolojiler ile minimum sürede entegrasyon.

BMR Türkiye Sap Çözümleri

NEC

NEC Data Platform for Hadoop

Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verilerin toplu ve gerçek zamanlı işleme ihtiyaçları için bir platformdur. AI teknolojisinin gelişimi ve IoT'nin daha yüksek talebi ile Big Data & Analytics'in kullanımı organizasyonların güçlendirilmesi için şart oldu!

BMR Türkiye Sap Çözümleri

BMR Türkiye Sap Çözümleri

Herhangi bir veri / her yerde / her zaman

BMR Türkiye Sap Çözümleri