SAP Forum İstanbul etkinliğinde BMR Türkiye standına yoğun ilgi

SAP Forum İstanbul etkinliğinde BMR Türkiye standına yoğun ilgi

12 Ekim 2017 Perşembe günü “Digital Business” temasıyla gerçekleştirilen SAP Forum İstanbul etkinliğinde Distribütörü olduğumuz NEC markası ile BMR Türkiye olarak katılım gösterdik.
Ekol Lojistik Başarı Hikayesi ve NEC SAP HANA çözümleri ile iki sunum gerçekleştiren NEC, gün boyu stantta canlı demoları ile yoğun ilgi toplamıştır.

Haberin Devamı için tıklayınız.

BT Haber, devamını okumak için tıklayınız!

NEC SAP HANA : esnek, çok yönlü, uçtan uca çözüm

Türkiye’deki pek çok ticari işletme işlerini yürütmek ve sahip olduğu ham veriden değerli, verimli sonuçlar çıkarabilmek adına SAP yazılımını tercih ediyor.

Güvenilir, yüksek devamlılık (high availability) sağlayan SAP sertifikasyonuna sahip sunucularının yanı sıra, SAP tarafından onaylanan NEC M-Series Veri Depolama Ailesi ve NEC ExpressCluster (high availability) ürünleri NEC’in SAP tarafındaki ürün yelpazesinin gücünü en iyi şekilde yansıtmaktadır.NEC’in Fault Tolerant (FT) sunucuları da 99,999 yüksek devamlılık sağlayarak, NEC’in iş sürekliliği konusundaki uzmanlığının başka bir göstergesidir.

NEC SAP HANA ürün yelpazesinde SAP onaylı appliance’ın yanısıra TDI (Tailored Data Integration) modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede SAP HANA müşterileri çok daha geniş donanım seçeneklerinden birini seçme şansına sahip olur. TDI modelde yer alan NEC Express5800 sunucuları firmaların çok daha uygun maliyetle SAP HANA implementasyonu yapabilmelerini sağlar. SAP Vora ve NEC TDI modeli ile, sadece analiz edilecek veri miktarı göz önüne alınarak düşük yatırım maliyetiyle firmaların ihtiyacına uygun şekilde çözüm üretmek mümkün olmaktadır.

SAP Forum İstanbul etkinliğinde BMR Türkiye standına yoğun ilgi SAP Forum İstanbul etkinliğinde BMR Türkiye standına yoğun ilgi SAP Forum İstanbul etkinliğinde BMR Türkiye standına yoğun ilgi SAP Forum İstanbul etkinliğinde BMR Türkiye standına yoğun ilgi