StorMagic SvSan

StorMagic SvSan

Tek Adımda Kendi “Hyperconverged” Yapınızı Kurun!

 

Dijital dönüşümün hayatımıza kattıklarıyla birlikte, iş hayatımızı biraz daha kolaylaştıran çözümler de hergün artmaktadır. Bunlardan en çok talep gören yapılardan olan hiperbütünleşik altyapı sistemleri, veri merkezlerinizin sunucu, veri depolama, network, yedekleme ve sanallaştırma gibi ihtiyaçlarını tek bir küme halinde toplayıp yönetmenizi sağlamaktadır.

13 ülkede temsilciliğini yaptığımız StorMagic SvSan ile veri merkezlerinizi sadeleştirerek yüksek performans, düşük maliyet avantajı sunarak tek adımda kendi “Hyperconverged” yapınızı kurmanızı hedeflemekteyiz.

Globalde toplam 60 ülkede, 1000’den fazla tamamlanmış projesi ile StorMagic, Gartner’ın Magic Quadrant HCI raporunda kasım 2018 de itibaren yer almaktadır.

StorMagic SvSAN, marka bağımsız en az iki sunucu üzerinde çalışmakta olup, VMware, Hyper-V ve RHEV (Red Hat Enterprise Virtualization) sanallaştırma platformlarını destekleyerek size tek adımda kendi “Hyperconverged” yapınızı kurmanızı sağlar.

StorMagic SvSan’da her bir 2 sunucudan oluşan, 1000 den fazla küme oluşturarak farklı uygulamalarınızı, bu kümelerde çalıştırabilirsiniz. Oluşturulan kümeleri, tek bir noktadan yönetmeye devam ederek, aynı kümede sizlere opsiyonel 3. sunucuyu da kurma seçeneği ile yüksek erişilebilirlik sağlamaktadır.

StorMagic SvSan, standart yapılara nazaran size daha esnek bir  yapı sunarak, mevcut yatırımlarınızı koruyarak, daha az donanım ile daha çok performans almanızı sağlar. Hedefimiz veri merkezinizi güçlendirirken, işletmenizin operasyonel  maliyetlerini de aza indirmekdir.

Detaylı teknik sunum ve demo için sizleri BMR Çekmeköy ofisimize bekliyoruz.

 

İletişim için bmr@bmrturkey.com

StorMagic StorMagic StorMagic