SAP ARCHIVING

 

SAP Veri Arşivleme


Genel anlamda SAP veri arşivleme işimizi,  tamamlanan iş uygulaması verilerinin SAP veritabanınızdan kaldırılması olarak tanımlıyoruz. Kaldırılan veriler sıkıştırılır ve daha sonra uygulama raporları veya bir Arşiv Bilgi Sistemi (SAP AS) kullanılarak erişilebilen arşiv dosyalarında saklanır. Veri arşivleme, iş verileriniz zaman içinde arttıkça SAP sistem performansının korunmasında çok önemli bir rol oynayabilir. Artan veriler, özellikle replikasyon veya çoğaltma söz konusu olduğunda, depolama kapasitelerini ve performansını doğrudan etkileyebilir.
 
İşletme kullanıcıları için kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini etkilemeden işletme verilerinizin hacmini yönetmenize yardımcı olabiliriz. Kanıtlanmış SAP veri arşivleme metodolojimiz, veri bütünlüğünden veya güvenliğinden ödün vermeden veri hacmini azaltmak için akıllı bir yol sunarken, iş verilerine erişmek için kullanıcı dostu bir yol sağlar.İ şletmenize uyacak şekilde tasarlanan TJC Group'un optimize edilmiş SAP veri hacmi yönetimi, verilerinizi proaktif bir şekilde yönetmenize ve işletmeniz için riski azaltmanıza yardımcı olabilir.
 

Yaklaşımımız Optimize edilmiş veri hacmi yönetimi

Optimize edilmiş veri hacmi yönetimi, işletmenizi daha verimli hale getirebilir ve sizinle gerçekten ilgili verilere erişiminizi iyileştirebilir.
Optimize edilmiş veri hacmi yönetimi, SAP veri arşivleme ve silme işleminin ötesine geçer.
Yaklaşımımız, genel hacmi daha yönetilebilir seviyelere düşürürken, iş için önemli verilerinize kolayca erişilmesini sağlar. Eski verilerinizi tanımlamak ve tüm yaşam döngüsü boyunca verileri yöneten eksiksiz, uçtan uca bir süreç tanımlamak için dahili ekiplerinizle birlikte çalışabiliriz.
SAP Sertifikalı otomasyon araçlarımız, proje bittikten sonra dahi faydaları görmeye devam etmenizi sağlar.

 

ASC ( Archiving Session Cokpit )

Veri arşivleme, etkili SAP sistem yönetiminin önemli bir öğesidir. Arşivlemenizi Arhiving Session Cokpit (ASC) ile otomatikleştirmek, arşivlemeyi, personel zamanından ve sistem kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlar.(ASC), SAP arşivlemesini kolaylaştırır, personelin gereken süresini azaltır, sistem performansı üzerindeki etkiyi en aza indirir ve manuel hataları ortadan kaldırır.

Aslen 2005 yılında bir müşteri talebine yanıt olarak geliştirilen ASC, müşteri geri bildirimlerine dayanarak daha da geliştirilmiştir. Artık yüzlerce farklı nesneyi arşivlemek için tüm önemli SAP ürünlerinde kullanılabilir.