Gerçek Zamanlı Veri Yönetimi

Gerçek Zamanlı Veri Yönetimi

Tek Bir Veri Kaynağından Sürekle, Bırak!

Yeni Nesil DataWarehouse Çözümü 

 

Dijitalleşen dünyada veri her yerde!  Her geçen gün artan veri çeşitliliği ve büyüyen veri miktarı, işletmelerde ciddi entegrasyon zorlukları yaratıyor.

Klasik yöntemler ile kurum içindeki farklı birimlerden (Finans, insan kaynakları,dijital pazarlama) gelen neredeyse sınırsız rapor ve analiz ihtiyaçlarına cevap vermek klasik ETL araçlarıyla uzun ve karmaşık bir süreç haline gelmektedir.

Klasik ETL yöntemlerinin önemli dezavantajlarıdan birisi, analiz yapılacak verinin bir kopyasının ayrı bir katmanda biriktirilmesi sonucunda meyadana gelen storage maaliyetleridir.

Bugünün dijital dünyasında kullanıcılar, güncel ve doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak ister.

DataVirtuality – Logical Data Warehouse

Veri yönetiminde bir devrim niteliğinde olan DataVirtuality Logical Data Warehouse (LDW), ETL ve veri sanallaştırmasını tekbir çatı altında toplayan en kapsamlı veri yönetimi çözümüdür.

DataVirtuality; SQL, NoSQL, JSON,XML,CSV,Excel,RawText, API, Master Data,Sosyal Medya,Google&Adobe Analytics, Adwords,IOT, GPS (GIS), WebLog, Cloud ve BigData ortamlarında bulunan 250'den fazla kullanıma hazır konnektörle, gerçek zamanlı olarak erişmenizi ve veri’nin anlık iş kararları doğrultusunda şirket çalışanlarının kullanımına kazandırılmasını sağlar.

Çevik ve ölçeklenebilir bir mimari olan Logical Data Warehouse teknolojisi ile yapısal veya yapısal olmayan tüm veri kaynakları standart ANSI SQL ile sorgulanabilir. Elde edilen veri kümeleri ayrı bir veri katman üzerinde depolanır ve ihtiyaç duyan iş birimlerine geçikme olmaksızın iletilir.

DataVirtuality; ODBC, JDBC ve API üzerinden tüm veri kaynakları ile konuşabilir.Veriyi "Çift Yönlü" akış mimarisi ile iletebilir.

DataVirtuality bilinen bütün iş zekası (BI) araçlarının verimini artıran, iş süreçlerinde %80’e varan zaman tasarrufu sağlayan ve IT’nin üzerindeki raporlama sürecinde oluşan yükü azaltan bir teknolojidir.

 

 İş Zekası (BI) araçlarınız için tek bir veri kaynağı oluşturun. Sizin için bu kaynağı “sürükle, bırak” yöntemi ile DataVirtuality yönetsin.

 

 

 

 

DataVirtuality DataVirtuality Sema DataVirtuality Sema